علائم زودیاک چینی بر اساس ماه تولد برای فنگ شویی نجومی

برخلاف علامتها زودیاک غربی که به طور سنتی بر شالوده ماه به دنیاآمدن شما تعیین می شوند، علامتها زودیاک چینی خاص سال به دنیاآمدن شما هستند. زودیاک چینی (همچنین به عنوان shengxiao شناخته می شود)، یک چرخه 12 ساله تکراری میباشد که هر سال توسط یک حیوان و ویژگی های آن نشان داده می شود. در زیر یاد می گیرید که به چه صورت علامت زودیاک چینی خویش را تعیین کنید، که می تواند به اطلاع رسانی گزینه های فنگ شویی شما، ارائه راستا به خصوصیت های شخصیتی و موردها دیگر یاری کند.

طالع بینی فنگ شویی

بسته به جور تمرین فنگ شویی و ترجیح تمرین کننده، سیستم های طالع بینی متفاوتی وجود داراست که می توانند در ارتباط اساسی فنگ شویی مورد استعمال قرار گیرند. تغییرات اساسی در طالع بینی شامل چهار ستون (همچنین به عنوان BaZi شناخته می شود)، هشت عمارت، و نیکی ستاره. همین روش‌ها تمامی از سال به دنیاآمدن یک شخص به عنوان نقطه شروع استفاده می‌کنند، البته جزئیات کمی متفاوت (مانند جنسیت، روزگار میلاد و موارد دیگر) را برای کمک به یک آموزش فنگ شویی در لحاظ می‌گیرند تا نگاهی تمام به مشخصات نجومی خویش داشته باشند.

بسته به مدل اطلاعاتی که به دنبال آن هستید، یک دکتر ممکن هست به یک تغییر تحول نجومی نسبت به دیگری تکیه کند. به تیتر مثال، طرز Eight Mansions در طراحی و دکوراسیون خانه آموزنده است، در حالی که Nine Star Ki بیشتر بر بر روی خصوصیت های شخصیتی متمرکز هست و Four Pillars به ​​”فال” نزدیک است.

چهار ستون

اکثری از مردمان اصلی 12 حیوان زودیاک چینی آشنا میباشند که در واقع قسمتی از سیستم طالع بینی چهار ستون هستند. ساده‌ترین برداشت از زودیاک چینی، یک حیوان را به سال ولادت اختصاص می‌دهد، البته چیزی که اکثر مردمان نمی‌دانند همین میباشد که در واقع یک آرم حیوان زودیاک به ماه، روز و ساعت تولد شما مرتبط است. به همین ادله است که این سیستم چهار ستون نامیده می شود – شما چهار ستون (یا انرژی حیوانی) دارید که به دیتاها میلاد زایمان شما متصل است. با چک چهار انرژی حیوانی خویش (که بر شالوده نمودارهایی که ماه‌ها، تاریخ‌ها و سال‌های مختص را معلوم می‌کنند، مضاعف آسان است)، درباره ویژگی‌ها و دیرین الگوهای شخصیتی متفاوت که می‌توانند برای آشکار نمودن سرانجام خویش تفسیر شوند، دیتاها بیشتری کسب خواهید کرد.

هشت عمارت یا عدد کوا

هشت عمارت شکلی از عدد ها چینی هست که اهمیت اسم عدد کوا نیز شناخته می شود. این طرز اعدادی را هم به کالا شما و هم به کالا شما اختصاص می‌دهد، همین اعداد را حیاتی هم توده می‌کند و تا زمانی که صرفا یکی باقی بماند، آن‌ها را کاهش می‌دهد. همین عدد ها اکثر اوقات بوسیله تمرین‌کنندگان فنگ شویی (معمولاً آنهایی که از مدارس کلاسیک و ستاره‌های پرنده پیروی می‌کنند) چک کردن و استفاده میگردند تا انتخاب کنند که چه جایی بایستی قسمت‌های حساس منزل خویش را تزئین یا قرار بدهید (به اتاق خواب یا این که درب ورودی خود فکر کنید)، و همچنین مکان سازگاری اصلی افراد دیگر