طراحی سایت شخصی

با طراحی سایت شخصی، جایگاه خودتان را در اجتماع، افزایش دهید، اعتبار بیشتری را کسب کنید ، پرزنت مناسبتری از فعالیت هایتان ارائه نماید ، با امکانات متنوعی که داره باعث کسب موفقیت های بیشتر در فضای آنلاین میشه، همین امروز آن اقدام کنید

امکانات پایه سایت شخصی که باید بدانید:

ریسپانسیو بودن در طراحی سایت شخصی:

با گسترده و فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها برای وب گردی و گشت وگذار در فضای مجازی، ریسپانسیو و واکنش گرا بودن یکی از ملزومات سایت های امروزی میباشد. حدود 50 درصد از کاربران از موبایل و تبلت برای مشاهده سایت ها استفاده میکنند و در صورتی که قالب سایت شما نمایش درستی در موبایل و تبلت نداشته باشد کاربران بسیاری را از دست خواهید داد .

انعطاف پذیری در طراحی سایت شخصی:

سایت های شخصی باید به نحوی طراحی و پیاده سازی شوند که کاملاً با نیاز کاربر متناسب بوده و بسته به هدفی که برای آن طراحی شده اند پاسخگوی تمامی نیاز های کاربر باشند.

مدیریت آسان سایت های شخصی:

یکی از ویژگی های مهمی که در طراحی سایت شخصی باید به آن ها توجه ویژه ای شود قسمت مدیریت سایت های شخصی میباشد. این مدیریت باید بسیار ساده و در عین حال کاربردی نیز باشد. در سیستم های مدیریت محتوای آماده عمدتاً این مسئله رعایت نشده و مدیر سایت با فضای مدیریتی وسیعی در تعامل است که از اکثر امکانات هرگز استفاده نخواهد کرد.

هزینه ی پایین تر طراحی سایت شخصی:

یکی از تفاوت هایی که طراحی سایت اختصاصی شخصی با سایر سایت های شرکتی، فروشگاهی و تجاری دارند قیمت و هزینه بسیار پایین آن ها است. سایت های شخصی در عین حال که هزینه بسیار پایینی دارند امکانات زیادی نیز در اختیار ما قرار میدهند.

امکانات طراحی سایت شخصی :

در طراحی سایت شخصی میتوان از امکانات زیر به نسبت نیاز و کاربرد سایت استفاده کرد:

اطلاعات تماس ( شماره ، آدرس ، نقشه ، آدرس ایمیل و . . .)
آپلود سنتر سایت
اخبار
مقالات
لینک دوستان
رزومه و درباره ما
rss feed
آمار سایت
امکان درج کامنت برای بازدیدکنندگان
گالری تصاویر
فرم تماس با ما
مدیریت کاربران
خبرنامه ایمیلی و پیامکی
نظرسنجی
منطبق بر اصول سئو سایت
و . . .