انواع پاکت جاروبرقی سطلی

انواع پاکت جاروبرقی سطلی : جاروبرقی های سطلی که اغلب برای مکان های بزرگ و صنعتی مانند کارخانه ها و تالار های پذیرایی از آن استفاده می کنند به دلیل حجم و ظرفیت بالای این نوع جاروبرقی بسیار مناسب مکان های عمومی می باشند دارای انواع پاکت جاروبرقی می باشند که افراد مصرف کننده می توانند هم از کیسه های دائم جاروبرقی سطلی و هم از پاکت جارو برقی  سطلی یکبار مصرف نیز استفاده کنند که ایننوع از پاکت های جارو برقی سطلی دارای چند نوع می باشد که تصمیم گرفته ایم در این مقاله به بیان انواع پاکت جاروبرقی سطلی آن بپردازیم.تا انتهای این مقاله همرا ما باشید تا اطلاعات خود را در زمینه انواع پاکت جاروبرقی مورد استفاد در جاروبرقی های سطلی افزایش دهید و به هنگام خرید بتوانید بهترین نوع آن را انتخاب کنید. برای خرید آنلاین انواع پاکت جاروبرقی سطلی می توانید به فروشگاه اینترنتی توتک مراجعه کنید و انواع پاکت جاروبرقی سطلی را به بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

پاکت جاروبرقی سطلی

در مخزن جمع آوری گرد و غبار و آلودگی جاروبرقی سطلی کیسه هایی استفاده می شود برای مانع از ورود گرد وغبار و آشغال به داخل محوطه جاروبرقی و موتور آن که به آن پاکت جاروبرقی سطلی می گویند. این پاکت ها دارای انواع مختلفی می باشند که در ادامه به بیان آنها می پردازیم.برای خرید پاکت جاروبرقی سطلی به فروشگاه معتبر اینترنتی توتک مراجعه کنید و بهترین پاکت جاروبرقی سطلی مناسب دستگاه خود را با مرغوب ترین کیفیت و بهترین قیمت بصورتی اینترنتی خریداری نمایید.

انواع پاکت جاروبرقی سطلی

انواع پاکت جاروبرقی سطلی

انواع پاکت جاروبرقی سطلی

برای جلوگیری از ورود گردو غبار و آشغال های جمع آوری شده به محوطه دستگاه جاروبرقی سطلی و موتور آن باید از کیسه های مخصوص جمع آوری زباله های کشده شده با جاروبرقی استفاده کرد. این نوع از پاکت ها در بازار تنوع داند و انواع مختلفی داند که به راحتی در دسترس همگان می باشد.  در این قسمت از مقاله به بیان انواع پاکت جاروبرقی سطلی می پردازیم:

پاکت جاروبرقی سطلی دائمی

این نوع از پاکت جاروبرقی سطلی از پارچه تولید شده و متناسب با دستگاه های جاروبرقی دارای برندهای مختلفی جهت تطبیق بهتر با دستگاه ها می باشد. برخی از این نوع پارچه های استفاده در تولید پاکت جاروبرقی سطلی دارای فیلتراسیون بالایی می باشند که بسیار بهداشتی و مناسب استفاده است و اگر می خواهید از پاکت دائمی برای جارو برقی سطلی خود استفاده کنید ما به شما این نوع از پاکت ها را توصیه می کنیم که با استفاده از آنها مانع از 99 درصد ورود ذرات گرد و غبار به داخل محوطه و موتور جاروبرقی می شوند که سبب عملکرد بهتر جاروبرقی و طول عمر موتور دستگاه می شود و برای افرادی که دچار آلرژی و حساسیت هستند بسیار مناسب می باشد. اما یکی از نکات منفی این نوع از پاکت ها به هنگام پر شدن ظرفیت آنها بروز می کند که کار دشواری می باشد و باید حواستان به پر شدن آن و تخلیه به هنگام باشد. برای خرید پاکت جاروبرقی سطلی دائمی  می توانید به فروشگاه اینترنتی توتک که یکی از فروشگاه های معتبر و تخصصی در زمینه انواع پاکت جاروبرقی می باشد مراجعه کنید و محصول مورد نیاز خود را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری نمایید.

پاکت جاروبرقی سطلی یکبار مصرف

یکی دیگر از پاکت های جاروبرقی قابل استفاد در جاروبرقی های سطلی پاکت جاروبرقی سطلی یکبار مصرف می باشد مه این دسته خود انواعی دارد که می توالنید بهترین های آن را از فروشگاه اینترنتی توتک انتخاب کنید و بصورت آنلاین و بدون هیچ دردسری خریداری نمایید. استفاده از پاکت جاروبرقی سطلی یکبار مصرف بسیار مناسب می باشد زیرا کاغذ استفاده شده در این نوع از پاکت ها بسیار با کیفیت بوده و باعث جلوگیری از ورود ذرات گردوغبار به داخل موتور و محوطه دستگاعه می شود که همین مزیت خود باعث طول عمر بالای دستگاه و موتور شما می باشد و همچنین تخلیه بسیار راحتی دارد که در صورت پر شدن پاکت جاروبرقی سطلی یکبار مصرف براحتی می تونید آن را از دستگاه خارج نمایید و با یک پاکت جاروبرقی نو جایگزین کنید و دیگر نیاز به تخلیه پاکت ندارید و باعث سرعت بخشدن در روند کار می باشد.اما یک نکته ای که در پاکت جاروبرقی سطلی یکبار مصرف باید به آن دقت داشته باشیداین مورد است که از جمع آوری اشیاه تیز و برنده مانند شیشه های خرد شده و میله های نوک تیز و اجسام برنده بپرهیزید.

زیرا باعث آسیب به پاکت جاروبرقی می شود و سبب پارگی آن می شود و در صورت عدم توجه گرد و غبار و آشغال های جمع آمری شده به داخل محوطه سطل جاروبرقی و موتور دستگاه نفوذ می کند و باعث خرابی دستگاه جاروبقی شما می شود و هزینه بالایی را بر وی دست شما می گذارد. همچنین دقت داشته باشید حشرات موذی مانند سوسک و موچه و حشراتی که قابلیت جوندگدگی را دارا می باشند با دستگاه خود جمع نکنید زیرا این حشرات پاکت جاروبرقی را جویده و پاره می کنند. این نوع از پاکت جاروبرقی سطلی در بسته بندی هایی با تعدا 5 تایی و با توجه به سطح کیفی آن دارای قیمت های متفاوتی می باشد که شما می توانید بهترین نوع پاکت جاروبرقی سطلی یکبار مصرف رااز فروشگاه اینترنتی توتک آنلاین خریداری نمایید. برای اطلاع از قیمت انواع پاکت جاروبرقی سطلی به صفحه محصولات توتک مراجعه کنید.

پاکت جاروبرقی سطلی هپا

اهمیت پاکت جاروبرقی از آنجایی مشخص است که استفاده از پاکت جاروبرقی بی کیفیت می تواند باعث ورود گرد و غبار و ذرات خاک به داخل موتور جاروبرقی شود و فشار وارد آمده بر موتور سبب عدم مکش جاروبرقی می شود و همین امر باعث سوختگی موتور می شود. از پاکت هپا می توان بعنوان بهترین پاکت جاروبرقی نام برد. جنس این نوع پاکت ها الیاف ضد حساسیت می باشد و برای افرادی که دارای حساسیت و آلرژی می باشند گزینه بسیار مطلوبی می باشد. برای خرید پاکت جاروبرقی سطلی هپا می توتنید به فروشگاه اینترنتی توتک مراجعه کنید و بصورت آنلاین پاکت جاروبرقی سطلی هپا خریداری نمایید.

مزایای پاکت جاروبرقی سطلی هپا چیست و برای چه فضاهایی مناسب است؟

  • پاکت های هپا یکی از پاکت های بسیار بهداشتی و ضد میکروب است. مناسب برای فضاهای در بسته و محیط های بهداشتی میباشد.
  • پاکت های بهداشتی هپا نسبت به پاکت های کاغذی دارای 50 درصد عمر بیشتر و همچنین عملکرد فیلترینگ بهتری می باشد جنس چند لایه پاکت از خروج گرد و خاک داخل پاکت به بیرون جلوگیری می کند .
  • استفاده از این نوع پاکت ها برای افرادی که دارای حساسیت و آلرژی می باشند بسیار مناسب است زیرا این نوع پاکت های بهداشتی ضد میکروب و ضد آلرژی می باشند.
  • یکی دیگر از مزایای استفاده از پاکت های جاروبرقی هپا برای افرادی است که مشکلات تنفسی و ریوی دارند. به دلیل ساختار تولیدی این نوع پاکت ها ذرات گردو غبار نمی توانند از لایه پاکت های هپا خارج شود و باعث شدیدتر شدن مشکلات تنفسی شوند.
  • به افرادی که در خانه خود کودک و نوزاد دارند توصیه می شود در دستگاه جاروبرقی خود از پاکت جاروبرقی هپا استفاده کنند زیرا ریه نوزادان و کودکان بسیار حساس می شود و با استفاده از این نوه پاکت ها از کودکان خود در برابر بیماری آسم و حساسیت محافظت می کنید.
  • با توجه به میکروبکش بودن این نوع پاکت جاروبرقی، استفاده از این پاکت ها کمک شایانی به بهداشت محیط خواهد داشت.
  • پاکت جاروبرقی هپا از بهترین نوع الیاف درست شده اند.
  • هر پاکت جاروبرقی هپا 3 لایه می باشد به همین دلیل از مقاومت بالایی برخوردار می باشند.

پاکت جاروبرقی سطلی آنتی باکتریال

پاکت جاروبرقی سطلی در دو نوع دائم و یکبار مصرف در بازار بنام پاکت های آنتی باکتریال موجود می باشد که باعث عدم انتشار آلودگی های ذرات گرد و غبار و عدم حساسیت می شود و بسیار بهداشتی می باشند و محافظ محیط زیست شناخته شده اند. پاکت جاروبرقی سطلی هپا و آنتی باکتریال از نوع دائم از بهترین و مرغوب ترین پارچه در چند لایه ساخته شده است که هیچ گردوغباری از محفظه آن به بیرون پخش نمی شود و بسیار بهداشتی می باشد همچنین پاکت های یکبار مصرف آنتی باکتریال موجود می باشد که از باکیفیت ترین کاغذها در 5 لایه ساخته شده است که باعث عدم ایجاد حساسیت و آلرژی می شود و استفاده از آن بسیار راحت و آسان می باشد. فقط باید دقت داشته باشید که در خرید پاکت های جاروبرقی آنتی باکتریال از نوع دستگاه جاروبرقی خود غافل نشوید.

خرید پاکت جارو برقی سطلی

خیلی از خانم هایی که تمیز بودن کیسه جارو برقی را چک می کنند، ترجیح می دهند به جای نگرانی و دشورای تمیز کردن کیسه جارو برقی، پاکت های جدید برای جارو برقی شان بخرند. اما این سوال که از کجا کیسه جارو برقی متناسب با مدل دستگاه تان بخرید هم مهم است. برای خرید کیسه جارو برقی سطلی مطابق با مدل دستگاه، کافی است با ارتباط با ما، بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.